+32 14 95 39 10 hello@steadyagency.be

meer dan 50 jaar ervaring in Sales Force Outsourcing en Shopper Marketing.

Eddy Schuykens

Eddy Schuykens

25 jaar ervaring

Head of Sales Partners

 

Specialiteit : Sales Outsourcing & merchandising mass retail

 

eddy.schuykens@steadyagency.be

Charlotte Vandeputte

Charlotte Vandeputte

10 jaar ervaring

Senior Project Manager

 

Specialisatie : Operational field marketing, in-store animations, merchandising & events

 

Charlotte heeft meer dan 10 jaar ervaring in de Field en de laatste 4 jaar was ze actief als Project Manager voor verschillende Field Marketing bedrijven…

 

charlotte.vandeputte@steadyagency.be

Stefaan Provo

Stefaan Provo

20 jaar ervaring

Head of operations & finance

 

Specialiteit : Operational field marketing, in-store animations

 

stefaan.provo@steadyagency.be

Nadjim Haroun

Nadjim Haroun

5 jaar ervaring

Junior Project Manager

 

Specialisatie : Operational field marketing, in-store animations, merchandising & events

 

Nadjim heeft meer dan 5 jaar ervaring in de Field en heeft een zeer brede expertise opgebouwd in remodelling van winkels voor klanten zoals Blokker, Jumbo e.a. Ook het coachen van onze Cooking Academy heeft weinig geheimen voor hem en dit voornamelijk voor klanten zoals Aveve, Kenwood en Colruyt

 

nadjim.haroun@steadyagency.be

Steve Campenaerts

Steve Campenaerts

20 jaar ervaring

Head of sales & strategy

 

Specialiteit : Shopper marketing, sales drives OOH & sales recruitment

 

steve.campenaerts@steadyagency.be

Godelieve Geubels

Godelieve Geubels

30 jaar ervaring

Back Office Manager

 

Specialisatie : Administration, finance & reporting

 

Lieve heeft meer dan 10 jaar ervaring in de Field en de laatste 4 jaar was ze actief als Project Manager voor verschillende Field Marketing bedrijven…

Onze financiële duizendpoot die zich ook regelmatig uitleeft in het operationele.

 

 

lieve.geubels@steadyagency.be

Mensen zijn onze grootste troef!

 

Promo Team

Een team van lachende enthousiaste merk ambassadeurs.

 

 

 

Tasting Team

Zeer ervaren team met een focus op de verkoop en een perfect serve.

 

 

 

Sales Partners

Team van ervaren vertegenwoordigers en merchandisers.

 

 

 

 

Freelance Partnerships

Voor elke discipline heeft Steady Agency een partnership met de beste vakmensen op de markt.

 

Uplift your brand!